UPOZORNĚNÍ: Z důvodu rekonstrukce vozovky je příjezd k Funparku Žirafa jednosměrný od Hornbachu (směr Praha). Provoz Funparku Žirafa není přerušen a vjezd na parkoviště je možný pouze osobním vozidlem.

10. výročí Funparku Žirafa-koncert  Karol a Kvído viz. Akce.

Otevírací doba: Po-Čt 09:00-19:00 | Pá-Ne: 09:00-20:00

Potkejte se s Mikulášem

Trvání akce v Žirafa FunParku

Přijďte se vánočně naladit do Funparku Žirafa. V pondělí 5. prosince nás navštíví Mikuláš s čertem a andělem, tak vezměte děti a přijďte se s nimi potkat. Svou návštěvu u nás naplánovalo mikulášské trio mezi patnáctou a osmnáctou hodinou. Na děti čeká zvuk vánočních koled, malování na obličej a další překvapení. Ti odvážnější můžou navštívit také Žirafí peklo, které se v tento den každoročně otevírá.

Pokud chcete, aby Mikuláš předal vašim dětem nadílku přímo v Žirafě, je to možné. V takovém případě vás prosíme o rezervaci u nás na recepci. Zkontaktovat nás můžete třeba už teď na telefonním čísle +420 601 33 44 55, nebo pomocí e-mailu: info@funparkzirafa.cz.

Vstupné do Funparku Žirafa je stejné, jako v jiných dnech. Nadílku přímo od našeho Mikuláše můžete zakoupit za 180 korun, není to ale podmínkou účasti na akci. 

Mikuláš v Žirafě má kouzelnou atmosféru a budeme rádi, když si ji k nám přijdete vychutnat 🙂

 

https://youtu.be/VLQbV6JhKxw
Sdílet na Facebooku