UPOZORNĚNÍ: Z důvodu rekonstrukce vozovky je příjezd k Funparku Žirafa jednosměrný od Hornbachu (směr Praha). Provoz Funparku Žirafa není přerušen a vjezd na parkoviště je možný pouze osobním vozidlem.

10. výročí Funparku Žirafa-koncert  Karol a Kvído viz. Akce.

Otevírací doba: Po-Čt 09:00-19:00 | Pá-Ne: 09:00-20:00

Mikulášká nadílka v Žirafě

Trvání akce v Žirafa FunParku

Mikuláš naděluje v Žirafě

Stejně jako každý rok i letos Funpark Žirafa navštíví Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Trojice si plánuje návštěvu v úterý 5. prosince mezi 15. a 18. hodinou, a vy jste rozhodně vítání! Přijďte si s dětmi užít zábavu a naladit se na kouzelnou předvánoční atmosféru.

Mimo běžné atrakce se můžete těšit na speciální program. Pro děti jsme připravili malování na obličej a každé z nich od Mikuláše dostane malý dáreček. Pro ty odvážnější je tu pak Žirafí peklo, které slibuje mimořádnou zábavu a otevírá se právě a jedině 5. prosince. Tak ho nepromeškejte!

Pokud chcete, aby Mikuláš předal vašim dětem nadílku přímo v Žirafě, je to možné. V takovém případě vás prosíme o rezervaci u nás na recepci. Zkontaktovat nás můžete třeba už teď na telefonním čísle +420 601 33 44 55, nebo pomocí e-mailu: info@funparkzirafa.cz.

Vstupné do Funparku Žirafa je stejné, jako v jiných dnech. Jedinečnou mikulášskou atmosféru u nás ale jindy nezažijete. Nadílku přímo od našeho Mikuláše můžete zakoupit za 189 korun, není to ale podmínkou účasti na akci. Moc se na vás těšíme v našem parku.

 

https://youtu.be/VLQbV6JhKxw
Sdílet na Facebooku